İletisim icin: +90 532 621 3193
Özveren sokak No 13 /18 – 06145 TURKiYE

2000 YILINDA KURULAN FİRMAMIZ KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE GEREK GÜVENİLİRLİĞİ, GEREKSE YAPMIŞ OLDUĞU ORGANİZASYONLARLA, SADECE ANKARA’DA DEĞİL, TÜM TÜRKİYE’DE VE AVRUPA’DA ADINI DUYURMAYI BAŞARMIŞTIR. SİZLERDEN ALDIĞI GÜVEN; BAŞARILI, TECRÜBELİ PERSONELİ VE SINIRSIZ HİZMET ANLAYIŞIYLA HAREKET ETMEYİ İLKE EDİNEN FİRMAMIZ, GÜN GEÇTİKÇE SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLME YOLUNDA BAŞARILI VE EMİN ADIMLARLA İLERLEMEKTEDİR.

REKABETİN GÜN GEÇTİKÇE ARTTIĞI BİR PİYASADA KURUMSAL OLARAK FİRMANIZIN TANITIMINI EN İYİ ŞEKİLDE YAPMANIZDA SİZE ORGANİZATÖRLÜK EDECEK DENEYİMLİ BİR EKİPTEN DESTEK ALMANIZ YARARLI OLACAKTIR. TASAVVUF MÜZİĞİ KONSERLERİNDEN, RAMAZAN EĞLENCELERİNE, DÜĞÜN ORGANİZASYONLARINDAN, KURUMSAL ORGANİZASYONLARA KADAR HER TÜRLÜ KONUDA TECRÜBE EDİNMİŞ OLAN BİZ ORGANİZASYON TİTİZ İŞÇİLİĞİ, EHLİYETLİ VE PROFESYONEL EKİBİ İLE SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN ÇALIŞMAKTADIR.

BİZ ORGANİZASYON PROFESYONEL EKİBİYLE, ANKARA BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜRKİYE’NİN VE AVRUPA’NIN BİRÇOK YERİNDE KONSERLERİNİZİ, DÜĞÜN, TANITIM ORGANİZASYONLARINIZI VE HER TÜRLÜ ETKİNLİĞİNİZDE MEKANINIZI CANLANDIRARAK EN ÖNEMLİ GÜNLERİNİZE AYRI BİR ÖZELLİK KATAR